Jeśli szukasz taniego serwisu to nie tu, my odróżnieniu od innych diagnozujemy i naprawiamy. Wystarczy tylko zadzwonić lub wysłać zgłoszenie a najlepszy inżynier serwisu w Twoim domu przywróci działanie lodówki, zmywarki czy pralki. Jedyni na rynku naprawiamy moduły bez konieczności ich wymiany w ten sposób nasi klienci płacą mniej. Nasz serwis AGD diagnozuje i naprawia cały asortyment sprzętu gospodarstwa domowego. Telewizory w naszym serwisie naprawiane są po burzy i przepięciach.
Zamrażarka - najczęstsze problemy i awarie - Serwis AGD opowiada
Zamrażarka - najczęstsze problemy i awarie - Serwis AGD opowiada

Zamrażarka - najczęstsze problemy i awarie - Serwis AGD opowiada

Zamrażarka nie mrozi (jedna z najczęstszych awarii). Zazwyczaj objawia się wyższą niż normalnie temperaturą w zamrażarce. Przeważnie naprawa wymaga wymiany termostatu, czasami konieczne jest jednak wymiany agregatu.

Brak światła w komorze - naprawa wiążąca się z wymianą lub poprawą mechanizmu włączania świtała lub wymianą specjalistycznej żarówki.

Awaria oprogramowania - Nagłe zmiany temperatury lub nieprzyjemny zapach może również świadczyć o usterce programatora – urządzenia niezwykle delikatnego i precyzyjnego. Stwierdzenie, który element tego podzespołu odmówił posłuszeństwa i czy konieczna jest jego całościowa wymiana, czy tylko jednej z jego części wymaga dobrze zorientowanego w temacie specjalisty, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z programatorem elektronicznym.

Chcesz wiedzieć co zrobi nasz fachowiec? To oczywiście zależy od charakteru problemu.

Temperatura pokojowa w zamrażarce
Możemy być niemal pewni, że termostat błędnie odczytuje informację o obecnej temperaturze w zamrażarce.

Brak wyświetlenia na panelu sterowania
W praktyce oznacza to najczęściej uszkodzoną płytkę sterowania lub sam panel. Wymiana tej delikatnej części zajmuję w granicy 2 godzin a koszt uzależniony jest od marki i modelu sprzętu AGD.

Brak odpowiedniej temperatury w zamrażarce.
Z reguły można dodatkowo zaobserwować zimny wymiennik z tyłu zamrażalnika lub po bokach w nowszych modelach.

Oznacza to za małą ilość czynnika chłodniczego – wyciek jego lub uszkodzoną sprężarkę. Naprawa może trwać kilka godzin. Skutkiem jest dość wysoki koszt naprawy a wycena zawsze indywidualna.

 


Koszt weryfikacji i lokalizacji usterki - wycena kosztów naprawy wynosi 185 zł brutto.

Nasz serwis szybko i sprawnie wymieni uszkodzoną część a koszt naprawy zależny jest od rodzaju i modelu sprzętu.